In Memoriam

Para's don't die they only fly away... Aan alle familieleden en vrienden van onze overleden kameraden,
bieden wij, het bestuur en al onze leden van onze Regionale,
nogmaals onze innigste deelneming aan.
1 Adriaenssens Gerard 2011  
2 Andre Antoine 1995 1 Para
3 Beauprez Jozef 2018 SYM
4 Billet Emille 2002  
5 Billet Constant 2002  
6 Bonjé François 2011 2 Cdo / 17 Det. 1959
7 Boussy Jean 2005  
8 Bouts Jean Louis 2019 4 Cdo – 2 Cdo
9 Braecke Andre 2012 1 Para
10 Brokken Edgard 2014 Korea
11 Burggraeve Raphael 2004 Commando 40-45
12 Buysse Paul 1997 3 Para
13 Caestecker Alfons 2009  
14 Claeys André 2007 3 Para
15 Claeys Ronny 2008 3 Para
16 Cleemput Alois 2005  
17 Coppens Lucien 1998  
18 Cordy Emiel 2010 1 Para / Kongo 1960
19 Daenekindt Rogier 2014 1 Para 1962
20 Danhieux Viktor 2010 SOE
21 Danneels Roger 2019 Commando klas 1951
22 De Bie Willy 2010  
23 De Corte Willy 2008 3 Para
24 De Laet Leon 2019 3 Para
25 De Rop Etienne 2016 3 Para
26 De Rudder Rogier 2012 SAS 46
27 De Vriendt Jan 2002  
28 Deblaere Gentiel 2018 1 Para 1961
29 Debusschere Jonas 2013  
30 Decloedt Georges 2006  
31 Decoster Joseph 2008 Basis Kamina ’52-’54
32 Decroos Marc 1993 Bty Aie Para-Cdo
33 Dedeken Noel 2001 Commando 40-45
34 Delanghe Erik 2012 2 Cdo
35 Deman Paul 2015 Para
36 Denecker Maurice 2017 Commando ( Congo )
37 Denys Hubert 2007 Commando / 3 Para
38 Deprest Nico 2008  
39 Derudder Rogier 2012 SAS 46
40 Eerebout Roland 2009 3 Para
41 Fonteyne Jaak 2015 ( 1 ) ( 3 ) ? Para
42 Gallin Daniel 2009  
43 Geeraerd Guy 2006  
44 Gheyle Jean Camille 2004  
45 Goderis Erik 2012 4 Cdo 1961 -1962
46 Goossens Jacquis 2015 3 para – CE para
47 Gysens Maurice 2013 Cdo 1944
48 Hallemeersch Roger ?  
49 Herman Gustaaf 2018 1 Para 1949
50 Hollevoet Jacques 2001  
51 Hoofdt Guy 1998 3 Para
52 Huyghe Oscar 2015 Korea
53 Jeremias Muys 2001  
54 Lambert Freddy 2006  
55 Lamiroy Alex 1984 SAS 42
56 Landuyt Georges 2003  
57 Laroy Wilfried 2015  
58 Lingier Roger 2009 3 Para
59 Malfait Raoul 1996 2 Cdo
60 Meire Achiel 2015 Korea +
61 Michiels Guido 2014  
62 Moeyaert Robert 2017  
63 Muys Jeremias 2001  
64 Noteboom Werner 2015 2 Cdo
65 Ohnemus Raymond 2010  
66 Petit Norbrecht 2014 Korea
67 Racou Andrea 1991 SAS 42 – 45
68 Reith Raymond 2002  
69 Reynders Isidoor 1996 3 Para
70 Rondelez Jules 2013  
71 Rosson François 2009  
72 Sanctorum Louis 2016  
73 Scheurweghs Louis 1999  
74 Schockaert Maurice 2014 3 Para – 6 Cdo – 4 Cdo – Bty ParaCdo – CE Cdo
75 Schouppe Nestor 2015 2Cdo
76 Sinnaeve Joseph 2017  
77 Sissau Noel 2002  
78 Speybrouck André 2013 Korea
79 Stainier Eric 1989 1 Para
80 Tempère Arthur 2007  
81 Van Acker Raoul 2020 Korea + 1 Para
82 Van Casteren Louis 2007  
83 Van de Ponseele Raphael 2005  
84 Van Den Bussche Georges 1999  
85 Van Der Biest Urbain 2017 Regt. Commando
86 Van Eeghem Medard 2015  
87 Van Houcke Oscar 2006 3 Para
88 Van Hulle Roger 1986  
89 Van Malder Alphons 2009  
90 Van Nieuwenhove Juliaan 2004  
91 Van Oost Georges 2012 5 Esc. 1 Regt Parachutisten
92 Van Strijdonck Frans 2004  
93 Vanderwee Ignace 2014 1 Para
94 Vanhove Roland 2004 2Cdo/ 3 Para
95 Vannieuwenhuyse Robert 2008 Commando
96 Vanobergen Joe 1999  
97 Verbeeke Roger 2002  
98 Vercruysse Abdon 2007  
99 Vereecke Medard 2004  
100 Verlinden Jozef 2012 1 Para 1952
101 Vermaut Andreas 2000  
102 Vermote Camiel 2007  
103 Wils Jos ? Para 1963

 

Comments are closed.